Nástrojár - vstrekovacie formy

Miesto práce
Prešov, okres Prešov
Termín nástupu
dohodou

HĽADÁME NÁSTROJÁROV.

Náplňou práce bude:

- údržba, montáž a demontáž vstrekovacích foriem na spracovanie termoplastov
- zodpovednosť za opravu poškodených časti formiem
- čistenie a konzervácia foriem
- zodpovednosť za sklad náhradných dielov a ich odpisovanie
- sledovanie plánu údržby foriem
- technická podpora pri navrhovaní konštrukčných zmien
- oprava a údržba horúcich kanálov
- znalosť práce so sústruhom, frézou a brúskou na plocho
- znalosť základov vstrekovania termoplastov
- zodpovednosť za udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku

Požadujeme

Požadujeme:

- Stredoškolské vzdelanie (technické)
- Minimálne dvojročná prax vo výrobe na obdobnej pozícii
- Skúsenosti s ručným zámočníckym náradím a nástrojmi
- Skúsenosti s frézovaním, brúsením, vŕtaním a pod.
- Práca na 1 zmenu (8:00-16:30) - neskôr je možný prechod na 2 zmennú prevádzku

Benefity

- Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- Bonusy sa dobrú dochádzaku
-13. plat

Informácie

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.
V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).
Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.
ID: 2736006  Dátum zverejnenia: 26.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.