Sprichst du deutsch? wir haben die gelegenheit in Bratislava für dich!

Miesto práce
Košický kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1100 EUR/mesiac

Máš ekonomické vzdelanie, no chýba ti prax? Láka ťa prostredie medzinárodnej spoločnosti a nerobí ti problém zbaliť sa a presťahovať sa do Bratislavy?
Ak znie Tvoja odpoveď áno a ovládaš nemecký jazyk, tak neváhaj a ihneď nám zašli svoj životopis!

Náplň práce:

- Evidencia a zaúčtovanie došlých faktúr
- Práca v systéme SAP
- Kontaktovanie interných oddelení spoločnosti
- Spolupráca na uzávierkových aktivitách
- Komunikácia v nemeckom jazyku – mailová, telefonická
- Pravidelné uzávierkové aktivity
- Miesto výkonu práce: BRATISLAVA

Požadujeme

Úspešný kandidát by mal mať:

- Nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni - PODMIENKOU
- Ukončené SŠ/ VŠ vzdelanie ekonomického zamerania
- Skúsenosť s administratívou, účtovníctvom, financiami alebo obchodom je VÝHODOU
- Motivácia pre prácu na účtovnom oddelení
- Zameranie na detail
- Zodpovedný prístup
- Tímového ducha

Benefity

Spoločnosť ponúka príležitosť začat kariéru v úspešnej spoločnosti, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia a zaujímavé zamestnanecké výhody:

- flexibilný pracovný čas
- garantovaný 13. plat
- príspevok do III. dôchodkového piliera
- príspevok na športové a kultúrne podujatia

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/
ID: 2734490  Dátum zverejnenia: 23.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1100 EUR/mesiac