Purchasing leader - indirect material

Miesto práce
okres Spišská Nová Ves
Termín nástupu
dohodou

Hľadáme skúseného kandidáta z oblasti NÁKUPU. Ponúkame zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti, motivujúce finančné ohodnotenie, ako aj príležitosť aktívne sa podieľať na rozvoji oddelenia nákupu nepriameho materiálu. Budeme sa tešiť na Vaše životopisy a radi Vám poskytneme detailnejšie informácie telefonicky alebo na osobnom pohovore.

Náplň práce:

- Riadenie oddelenia nákupu niepriamych materiálov, služieb a investícii
- Riadenie skladového hospodárstva nepriamych materiálov, náhradných dielov, chemikálií a pod.
- Vedenie, motivovanie a školenie tímu podriadených (20 členný tím)
- Nábor zamestnancov na oddelenie nákupu
- Určovanie nákupných stratégií
- Dohliadanie na efektívne využívanie materiálových a finančných zdrojov spoločnosti
- Dohliadanie na plnenie výsledkov oddelenia prostredníctvom nastavených kľúčových indikátorov výkonnosti (KPI´s)
- Dohliadanie na plnenie legislatívnych predpisov a štandardov práce na oddelení
- Prisievanie k rozvoju spoločnosti prostredníctvom proklientského prístupu, navrhovania zlepšení procesov, šírenia firemnej kultúry a dodržiavania etického kódexu
- Spolupráca s ďalšími oddeleniami spoločnosti (napr. kvalita, R&D a i.)

Požadujeme

Požadujeme:

- VŠ vzdelanie technického alebo ekonomického zamerania
- Anglický jazyk na aktívnej úrovni (level B2 až C1)
- 3-5 rokov skúseností v oblasti nákupu - PODMIENKOU
- Skúsenosti s nákupom nepriameho materiálu - VÝHODOU
- Skúsenosti na pozícii Leadra oddelenia nákupu - SILNOU VÝHODOU
- Pokročilé PC zručnosti (SAP, MS Office)
- Výborné komunikačné a organizačné zručnosti
- Vyjednávacie zručnosti
- Líderské predpoklady
- Analytické myslenie
- Flexibilita

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=obchod-a-marketing
ID: 2708998  Dátum zverejnenia: 31.8.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.