Inžinier kvality

Miesto práce
Ilava, okres Ilava
Termín nástupu
dohodou

Medzinárodná spoločnosť v oblasti AUTOMOTIVE obsadzuje pracovné pozície na oddelení kvality.

Náplň práce:

- rozvoj kvality nových projektov
- riadenie kvality vstupov, procesov, výstupov, audit kvality a zákaznícke zástavby pre vývoj nových vozidiel
- plánovanie a zavádzanie nápravných opatrení podľa požiadaviek zákazníka
- riadenie PPAP a APQP zákazníka a dodávateľa
- spolupráca na riadení kvality dodávateľov
- organizácia vstupnej, medzioperačnej a výstupnej kontroly
- riadenie procesov kvality podľa ISO/TS 16949
- príprava 8D reportov

Požadujeme

Pozícia vhodná aj pre ABSOLVENTOV!

- vysokoškolské vzdelanie
- znalosť nástrojov kvality
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- skúsenosti v oblasti kontroly kvality výhodou
- pro-zákaznícka orientácia
- znalosť QMS štandardov (ISO, TS VDA)
- znalosť nástrojov kvality (APQP, FMEA, SPC
- flexibilita

Benefity

Spoločnosť ponúka množstvo benefitov:

- kvartálne bonusy,
- 13. plat + príspevok na letnú dovolenku
- príspevok na ubytovanie, resp. dopravu pre mimoregionalnych kandidátov
- kvalitný sociálny program,
- práca v modernej rozvíjajúcej sa spoločnosti,
- možnosť odborného a profesionálneho rastu.

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering
ID: 2666861  Dátum zverejnenia: 28.7.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.