Účtovník záväzkov s nemeckým jazykom

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Chceli by ste pracovať v stabilnej nemeckej spoločnosti a máte záujem prehlbovať svoje znalosti? Chcete používať nemecký jazyk na dennej báze a hľadáte výzvy? Ak máte minimálne 2 roky skúseností v oblasti účtovnícta táto pozícia je určená práve pre Vás.

Vašou náplňou práce bude:

- Účtovanie záväzkov v systéme SAP
- Spracovanie objednávkových faktúr
- Zisťovanie nezrovnalostí v systéme
- Sledovanie zostatkov na AP účtoch a pravidelný reporting manažmentu
- Podpora juniorov AP účtovníkov pri riešení náročnejsích prípadov
- Komunikácia (písomná a ústna) v slovenskom a nemeckom jazyku
- Vytváranie a aktualizácia pracovných manuálov
- Školenie nových členov tímu
- Participácia na zlepšovaní procesov
- Podpora teamleadra na oddelení
- Ad hoc analýzy

Požadujeme

Úspešný kandidát by mal mať:

- SŠ alebo VŠ vzdelanie s ekonomickým zameraním
- 2 + ROKOV SKÚSENOSTÍ V ČIASTKOVOM ÚČTOVNÍCTVE (AP alebo AR)
- PLYNULÝ NEMECKÝ JAZYK + MIERNE POKROČILÝ ANGLICKÝ JAZYK
- Dobrá znalosť MS Office balíka (EXCEL - kontigenčné tabuľky, VLOOKUP)
- Znalosť SAP sytému veľkou výhodou

Benefity

Spoločnosť ďalej ponúka :

- 13. garantovaný plat
- 14. plat na základe výkonu
- Zaujímavý systém firemných výhod
- Možnosť odborného a profesionálneho rastu
- Zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/
ID: 2656337  Dátum zverejnenia: 21.7.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.