Senior hr špecialista - oblasť odmeňovania a ochrany osobných údajov

Miesto práce
Nitra, okres Nitra
Termín nástupu
dohodou

Máte znalosť zákonníka práce? Venovali ste sa oblasti odmeňovania zamestnancov a problematike ochrany osobných údajov?

Ak ste odpovedali ÁNO, ponúkame Vám príležistosť zužitkovosť Vaše skúsenosti a znalosti na pozícii SENIOR HR ŠPECIALISTA - OBLASŤ ODMEŇOVANIA A OCHRANY OSOBNÝCH ÚDAJOV.
Pozíciu obsadzujeme pre významnú výrobnú spoločnosť s dlhoročným pôsobením v Nitre. Náš klient hľadá skúseného kandidáta s líderskými skúsenosťami a s aktívnym prístupom.

Hlavná náplň práce:

- Dohľad nad oddelením administratívy a mzdovými účtovníčkami
- Dohľad nad výkonom práce podriadených a ich koordinovanie (3 zamestnanci)
- Analýza trhu a trendov na Slovensku a návrhy zmien pre oblasť odmeňovania zamestnancov
- Aktívna účasť na nastavovaní interných pravidiel v oblasti odmeňovania
- Kompletné zastrešenie problematiky ochrany osobných údajov pre celý závod, sledovanie zákona, implementácia zmien a zaškoľovanie zamestnancov
- Príprava rozpočtu
- Príprava súvisiacich štatistík a reportov

Požadujeme

Požiadavky na úspešného kandidáta:

- Výborná znalosť zákonníka práce
- Skúsenosť a prehľad v oblasti systému odmeňovania
- Predchádzajúca skúsenosť a orientácia v problematike ochrany osobných údajov
- Skúsenosť s vedením ľudí - PODMIENKA
- Znalosť anglického jazyka - VÝHODA
- Znalosť systému SAP - HR modul - VÝHODA
- Precíznosť
- Kolegiálny prístup, tímovosť

Benefity

- Motivujúce platové ohodnotenie
- 13-ty plat
- Preplácanie nadčasov
- Flexibilný pracovný čas
- Podpora vzdelávania
- Rôzne benefity v oblasti športových, kultúrnych aktivít a zdravotnej starostlivosti
- Pravidelné teambuildingové aktivity
- Zamestnanecké zľavy na nákup výrobkov

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=hr-administrativa-a-pravo
ID: 2656150  Dátum zverejnenia: 21.7.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.