Manažér technologického úseku

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou, okres Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
dohodou

Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť v oblasti AUTOMOTIVE obsadzujeme pozíciu MANAŽÉRA TECHNOLOGICKÉHO ÚSEKU.

Náplň práce:
- riadenie technologického úseku s ohľadom na výrobné ciele
- zosúlaďovanie a dohľad nad používanými technológiami
- vypracovanie návrhov pre optimalizáciu
- analyzovanie príčin chybovosti a spolupráca na ich odstránení
- ďalší rozvoj používaných výrobných technológií / metód
- zodpovednosť za prevádzkyschopnosť technologických zariadení, priebežná kontrola dodržiavania technologického procesu a nastavenie správnych parametrov zariadení
- starostlivosť o pracovníkov, ich vedenie a inštruovanie
- sledovanie a analyzovanie príčin porúch zariadení
- plánovanie prevádzkových prostriedkov, vypracovanie technickej dokumentácie, pracovných postupov a plánovanie procesov
- realizácia vzorkovania nástrojov a prevádzkových prostriedkov
- stanovenie a plánovanie kapacít strojov, zariadení a prístrojov

Požadujeme

Úspešný kandidát by mal mať:

- skúsesnosti so zameraním na technológiu plastov alebo technológiu výroby
- viacročné skúsenostii s riadením a vedením tímu
- aktívna komunikácia v nemeckom (prioritne) alebo anglickom jazyku
- technické myslenie, skúsenosti s technickou dokumentáciou
- orientácia na trhu relevantných technológií, znalosť technických procedúr a technologických postupov

Benefity

- práca v príjemnom kolektíve
- stabilita nadnárodnej spoločnosti
- možnosť spolupracovať na zaujímavých projektoch
- ďalšie odborné vzdelávanie, firemné akcie
- 13. a 14. plat podľa hospodárskeho výsledku spoločnosti

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=vyroba-a-prevadzka
ID: 2650597  Dátum zverejnenia: 18.7.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.