HR analyst

Miesto práce
Námestovo, okres Námestovo
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 1300 EUR/mesiac

Si skúsený v HR?
Pôsobil si v automotive?
Sú tvoje nápady nekonvenčné?
Si vnímavý a vieš správne odhadnúť ľudí?
Nebojíš sa nových výziev?
Máš ambície, chceš sa ďalej vzdelávať a kariérne posúvať?

Staň sa súčasťou úspešného tímu nášho nadnárodného klienta na pozícii HR ANALYST!

Náplňou tvojej práce bude:

- byť pravou rukou HR manažéra
- zabezpečovať reporting a tvorbu analýz na lokálnej a nadnárodnej úrovni
- zastupovať HR manažéra v prípade jeho neprítomnosti
- kooperovať pri implementácii strategických projektov
- kooperovať pri náborových aktivitách v rámci mass hiringu aj kľúčových pozícii
- podporovať plynulý komunikačný a informačný tok naprieč všetkými oddeleniami spoločnosti
- neustále hľadať možnosti zlepšenia a zefektívnenia procesov v rámci HR oddelenia aj spoločnosti ako takej

Požadujeme

Náš klient hľadá kandidáta, ktorý má:

- Min. 5 ročné skúsenosti v HR
- Skúsenosti z automotive
- Znalosť payroll problematiky
- Skúsenosti s reportingom
- Aktívna znalosť anglického jazyka

Osobnostné predpoklady:

- Schopnosť myslieť strategicky, ale aj exekutívne
- Flexibilita
- Schopnosť pracovať pod stresom
- Komunikatívnosť
- Empatia, Senzitiva
- Orientácia na ľudí
- Dravosť
- Nekonvenčnosť

Benefity

- Možnosť byť členom silného HR tímu v nadnárodnej spoločnosti
- Účasť na strategických projektoch
- Zvyšovanie profesnej kvalifikácie
- Bohatý sociálny program
- 13. plat

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/hr-administrativa-a-pravo/
ID: 2637624  Dátum zverejnenia: 8.7.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 1300 EUR/mesiac