Ak ťa láka svet administratívy a potrebuješ skúsenosti, hľadáme práve teba!

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
750 - 1000 EUR/mesiac

Chceš si vybudovať kariéru v administratíve a zdokonaliť si anglický jazyk? Teraz Ti ponúkame príležitosť stať sa súčasťou nadnárodnej spoločnosti, kde budeš mať možnosť rozvíjať Tvoje schopnosti!

Aká je náplň práce:
- Spracovávanie dokumentov v internom systéme
- Kontrola náležitostí dokumentov
- Aktívna práca v systéme SAP
- Zodpovednosť za konkrétnych klientov
- Komunikácia v anglickom jazyku
- Pravidelný reporting
- Návrhy na zlepšovanie interných procesov

Požadujeme

Kandidát by mal mať:

- SŠ alebo VŠ vzdelanie ekonomického zamerania
- Skúsenosti z oblasti administratívy sú výhodou
- Komunikatívna znalosť ANGLICKÉHO JAZYKA
- Orientácia na dáta
- Dobrá znalosť MS Office

Benefity

Benefity:

- Zázemie stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- 13. garantovaný plat
- Školenia a podpora vzdelávania
- Jazykové kurzy
- Zľavy na kultúrne podujatia
- Fitness centrum

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/
ID: 2628964  Dátum zverejnenia: 1.7.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 - 1000 EUR/mesiac