Nákupca pre výrobný závod

Miesto práce
záhorie, Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou

Máte skúsenosti na pozícii nákupcu a chcete sa dostať do sveta automobilového priemyslu? Chcete sa príležitostne zúčastňovať medzinárodných projektov? Radi by ste využili Vaše skúsenosti s vyjednávaním?

Jeden z najväčších závodov v rámci skupiny hľadá do svojho tímu nového zamestnanca na pozíciu STRATEGICKÝ NÁKUPCA.

Náplňou práce bude:
- komplexná zodpovednosť za pridelené portfólio dodávateľov, manažment dodávateľov, realizácia výberových konaní, vyjednávanie komerčných a obchodných podmienok spolupráce, systematické reportovanie dosiahnutých úspor a výsledkov
- participácia na úrovni EU tendrov a výberových konaní v rámci skupiny
- participácia na tvorbe nákupných stratégií pre závod a EU
- riešenie a samostatné riadenie projektov na dosiahnutie úspor v spolupráci s internými zákazníkmi a dodávateľmi, systematická prezentácia výsledkov projektov
- zabezpečenie operatívneho nákupu - denné vystavovanie nákupných objednávok vrátane komunikácie s dodávateľmi
- úzka spolupráca s interným zákazníkom, porozumenie požiadavkám pri vytváraní nákupných objednávok
- samostatnosť, tímový hráč, flexibilita, lojalita

Požadujeme

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- Skúsenosť s nákupom a vyjednávaním podmienok (cena)
- Plynulá znalosť anglického jazyka
- Pokročilá znalosť Excel
- Skúsenosti so zúčastňovaním sa na medzinárodných projektoch
- Samostatnosť, flexibilita
- Dobré komunikačné a organizačné schopnosti

Benefity

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/engineering/
ID: 2622577  Dátum zverejnenia: 27.6.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.