Ak sa vyznáš v exceli a chceš robiť reporting, pozícia pre teba!

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Zaujímavá pozícia v medzinárodnom prostredí pre tých, ktorí sa chcú stať špecialistami v oblasti reportingu. Spoločnosť ponúka komplexné zaškolenie a hľadá kandidátov s motiváciou pre prácu s dátami a reportami.

Náplň práce zahŕňa:

- vizuálne spracovanie reportov a ich prepojenie so systémom
- správu a nastavovanie finančných dát a prístupov
- technickú podporu konečným užívateľov
- komunikáciu s pobočkami po celom svete v anglickom jazyku
- nastavovanie a zapracovanie zmien do systému

Požadujeme

Ideálny kandidát spĺňa tieto požiadavky:

- komunikatívna úroveň anglického jazyka
- znalosť MS EXCEL a záľuba v ňom pracovať
- analytické a logické myslenie
- proaktívny prístup k práci
- chuť učiť sa nové veci

Benefity

Spoločnosť ponúka prístup k najmodernejším technológiám, účasť na prestížnych projektoch a uplatnenie a rozvoj Vašich znalostí a schopností.

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/
ID: 2621255  Dátum zverejnenia: 24.6.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.