Java vyvojar pre oblast poistovnictva/pre oblast zivotneho prostredia

Miesto práce
BA, Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Hlavná náplň práce:
- vývoj softvéru v JAVA
- vývoj softvéru podľa analýz, prípadne tvorba analýz a konceptov, implementácia nových funkcií a udržiavanie existujúcich riešení
- práca v medzinárodnom tíme s najnovšími technológiami v oblasti Java (SE, EE)
- v rámci frameworku sú používané štandardné Java technológie (Spring, EJB, WS, JSF, Hibernate)

Požadujeme

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritériá:
- Pokročilé skúsenosti s vývojom v programovacom jazykom Java
- SQL - základy

Doplňujúce požiadavky na uchádzača:
- znalosť nemeckého jazyka je výhodou.
- výhodou je znalosť UML modelovania

Benefity

- podpora učenia nemčiny, anglictiny pocas pracovnej doby
certifikáty (napr. Oracle certifikáty)
- pevná prac. doba od 9 do 16:00, príchod a odchod si volia sam
- Premie - od vykonu, vianocne premie
- 31.12. - platena dovolenka
- Nach der Anzahl der abgearbeiteten Jahre wird Zusatzurlaub geleistet - dovolenka navyse podla odpracovanych rokov
- Sickday

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/it-telekomunikacie/
ID: 2605347  Dátum zverejnenia: 13.6.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.