HR generalist pre úplne nový závod!

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou

Máte skúsenosti s komplexným HR? Nebojíte sa masového náboru zamestnancov? Nebránite sa "zašpiniť si ruky" a byť zodpovedný za nábor zamestnancov a s tým spojenú legislatívu?

Našim klientom je medzinárodná výrobná spoločnosť, ktorá buduje nový závod a my hľadáme to pravého HR človeka, ktorý im pomôže vybudovať pobočku od úplných základov.

Vašou náplňou práce bude:

- Zodpovednosť za celý náborový proces zamestnancov
- Zodpovednosť za nastavenie všetkých HR procesov v spolupráci s regionálnym HR manažérom
- Poskytovať HR podporu pre zamestnancov vo všetkých aspektoch životného cyklu zamestnanca (vrátane pracovnej zmluvy) v súlade s právnymi predpismi a politikou spoločnosti
- Poskytovať HR podporu v oblasti mzdovej agendy, cestovaných výdavkov a osobnej administratívy
- Zodpovedať za úplnosť a dôslednosť lokálnych procesov on-boarding-u a off-boarding-u
- Podieľať sa na plánovaní pracovných síl
- Sledovať a aktualizovať postupy v súlade so zmenami právnych predpisov a osvedčených postupov

Požadujeme

Úspešný kandidát by mal mať:

- skúsenosti na pozícii HR Generalist min. 2 roky
- skúsenosti z výrobného prostredia
- skúsenosti s komplexnými HR aktivitami
- znalosť anglického jazyka na plynulej úrovni

Benefity

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/hr-administrativa-a-pravo/
ID: 2592386  Dátum zverejnenia: 3.6.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.