Talented mobile developer

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou

Si kreatívny, začínajúci developer? Pridaj sa do StartUp centra medzinárodnej spoločnosti! Na pozíciu TALENNTED MOBILE DEVELOPER hľadáme kandidátov, ktorí majú drive a chuť vývíjať mobilné aplikácie.

Tvojou náplňou bude:

- vývoj mobilných aplikácií na platforme IOS/Android/Windows
- vyvíjanie riešení do zahraničia
- podpora interných developerov spoločnosti
- testovanie využiteľnosti mobilných technológií
- pravidelná komunikácia so zahraničnými kolegami

Požadujeme

Ideálny kandidát by mal spĺňať tieto požiadavky:

- anglický jazyk na pokročilej a plynulej úrovni
- vzdelanie z oblasti IT
- skúsenosti s programovaním a mobilných aplikácií na platforme IOS/Android/Microsoft sú výhodou
- znalosť programovacích jazykov je veľkou výhodou
- chuť vzdelávať sa v oblasti vývoja mobilných aplikácií

Benefity

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Možnosť pôsobenia v spoločnosti ako FREELANCER.

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/it-telekomunikacie/
ID: 2580091  Dátum zverejnenia: 26.5.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.