Vývojár mobilných aplikácií (aj absolvent)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Baví ťa programovať, zaujímaš sa o tvorbu mobilných aplikácií, končíš školu a hľadáš stabilné miesto v zaujímavej spoločnosti? Čítaj ďalej!

Pre významnú slovenskú spoločnosť hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu vývojára mobilných aplikácií.

Tvojou pracovnou náplňou bude:

- podieľanie sa na tvorbe mobilných aplikácií na platforme Android a iOS
- vývoj riešení pre ochranu mobilných zariadení
- starostlivosť o už existujúce mobilné aplikácie
- práca na úspešných projektoch a inovatívnych riešeniach
- budeš pracovať s technológiami ako sú IntelliJ IDEA, XCode, Jenkins, Git, Gerrit alebo Jira

Požadujeme

Vhodný kandidát by mal spĺňať tieto požiadavky:

- znalosť niektorého z programovacích jazykov Java, Objective C, Swift alebo C++
- záujem pracovať na vývoji mobilných aplikácií.
- vzdelanie z IT oblasti

Benefity

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/it-telekomunikacie/
ID: 2580065  Dátum zverejnenia: 26.5.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.