Špecialista pre oblasť dopravy a špedície s anglickým jazykom

Miesto práce
Nové Zámky, okres Nové Zámky
Termín nástupu
dohodou

Stabilná a expandujúca medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti dopravy a špedície hľadá do svojich radov nového kolegu, ktorý je schopný komunikovať plynule v anglickom jazyku a hľadá dynamickú prácu, kde sa môže rozvíjať a niečo nové naučiť.

Okrem komplexného zaškolenia na pozíciu na Vás čaká príjemné pracovné prostredie a možnosť stať sa odborníkom v oblasti dopravy a špedície.

Náplň práce zahŕňa:

- Denný kontakt so zákazníkmi
- Spracovanie objednávok a požiadaviek od zákazníkov
- Negociácie zmluvných podmienok a zmluvných náležitostí
- Komunikácia s prepravnými spoločnosťami
- Budovanie vzťahov so zákazníkmi
- Administratíva s tým spojená

Požadujeme

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritériá:

- Pokročilá úroveň anglického jazyka - PODMIENKA - denná písomná a ústna komunikácia
- Znalosť iného cudzieho jazyka (nemecký, srbský, poľský, maďarský) je vítaná
- Prax na pozícii v logistike/špedícii/administratíve - je výhodou, nie však podmienkou
- Komunikatívnosť a správna miera asertívnosti
- Odolnosť voči stresu
- Schopnosť pohotovej reakcie
- Precíznosť pri práci
- Schopnosť pracovať samostatne po zaškolení
- Tímovosť

POZÍCIA JE VHODNÁ AJ PRE ŠIKOVNÝCH ABSOLVENTOV.

Benefity

Ponúkané benefity:

- Komplexný intenzívny zaškolovací program
- Príjemné pracovné prostredie
- Medzinárodné prostredie
- Priestor pre uplatnenie vlastnej iniciatívy a nápadov
- Jazykové kurzy (anglický a nemecký jazyk)
- Ročné odmeny v závislosti od plnenia cieľov

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/obchod-a-marketing/
ID: 2576599  Dátum zverejnenia: 24.5.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.