Špecialista oddelenia platieb

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1200 - 1400 EUR/mesiac

Ak si komunikatívny, hovoríš po anglicky a hľadás administratívnu pracovnú pozíciu na finančnom oddelení v jednej z najväčších spoločností v Bratislave, pošli nám svoje CV !

Náplň práce:

- Aktívna každodenná komunikácia v anglickom jazyku
- Administratívna podpora pre oddelenie prichádzajúcich faktúr a pre zákazníkov spoločnosti
- Komunikácia s klientmi a riešenie nezrovnalostí v oblasti fakturácie
- Úzka spolupráca s inými oddeleniami spoločnosti
- Práca s internou databázou spoločnosti

Pracovný čas je od 13:30 do 22:00 hod.

Požadujeme

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- Plynulá znalosť anglického jazyka slovom aj písmom
- Ekonomické stredoškolské / vysokoškolské vzdelanie alebo relevantná prax v ekonomickej / finančnej sfére
- Administratívna skúsenosť (min.6 mesiacov)
- Skúsenosť s fakturáciou výhodou
- Komunikatívna, flexibilná a dynamická osobnosť

Benefity

Firemné benefity:

- 13. garantovaný plat
- Ročné prehodnocovanie platu
- Nadštandardné preplácané gastro lístky
- Príspevky na jazykové kurzy
- Fitness
- Team buildingy, športové a rodinné dni

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/
ID: 2531167  Dátum zverejnenia: 25.4.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 - 1400 EUR/mesiac