Prevádzkový elektrikár

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou

Využite svoje skúsenosti s prácou v elektroúdržbe na pozícii PREVÁDZKOVÝ ELEKTRIKÁR.

Vašou náplňou práce bude:

- denné kontroly elektrických zariadení v priestoroch logistického a priemyselného parku
- preventívna a kontrolná činnosť v oblasti opráv, údržby a zabezpečenia bezporuchového chodu silnoprúdových zariadení
- bežné údržbárske práce v objekte podľa pokynov priameho nadriadeného
- komplexná údržba zvereného objektu a jeho okolia

Požadujeme

Kandidát by mal mať:

- stredoškolské vzdelanie s maturitou elektrotechnického smeru
- vodičský preukaz sk. B
- praxe na obdobnej pozícii / v oblasti prevádzkový elektrikár min. 3 rokov
- platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti podľa § 22 je nevyhnutnou podmienkou
- prax elektrikára v priemyselnom objekte výhodou
- skúsenosti s prácou údržbára

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/engineering/
ID: 2531158  Dátum zverejnenia: 25.4.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.