Sap specialist

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 1200 EUR/mesiac

Hľadáme vhodného kandidáta so skúsenosťou so SAP, anglickým jazykom a motiváciou pre prácu s účtovnými dátami.

Náplň práce:
- Správa dát na účtovnickom oddelení v systéme SAP
- Nastavovanie kreditných limitov
- Analýza a identifikácia rizikových klientov
- Nastavovanie splátkových kalendárov
- Aktívne využívanie anglického jazyka
- Interná aj externá komunikácia - v rámci spoločnosti aj s klientmi
- Reportingové a uzávierkové aktivity

Požadujeme

Ak spĺňaš nasledujúce požiadavky určite nám zašli svoje CV v angličtine:

- Ukončené vzdelanie stredoškolské alebo 1.,2. stupeň vysokoškolské - ekonomické zameranie
- Aktívna znalosť anglického jazyka slovom aj písmom
- Pracovná skúsenosť so SAP-om
- Vieš, čo sú aktíva/pasíva, náklady/výnosy
- Máš motiváciu vzdelávať, sa učiť sa novým veciam a aktívne komunikovať v angličtine

Benefity

Medzinárodná spoločnosť ponúka nasledujúce benefity:
- Posilňovňa zdarma
- 13. garantovaný plat
- Príspevky na jazykové kurzy
- Medzinárodné prostredie
- Kompenzácia nadčasov

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/
ID: 2433590  Dátum zverejnenia: 12.2.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 1200 EUR/mesiac