Strategický nákupca (elektrotechnický priemysel)

Miesto práce
Nitra, okres Nitra
Termín nástupu
dohodou

Náš klient ponúka vynikajúcu príležitosť pre využitie Vašich znalostí a doterajších skúseností na pozícii STRATEGICKÝ NÁKUPCA.

Vašou náplňou práce bude:

- Určovanie nákupných stratégií pre oblasť nákupu mechanických komponentov
- Vyhľadávanie nových dodávateľov v oblasti mechanických komponentov, sourcing dodávateľov, vyjednávanie zmluvných podmienok
- Hodnotenie dodávateľov
- Sledovania stavu zásob, minimalizácia nepoužitého materiálu
- Zabezpečenie dodávok v požadovanej kvalite a čase
- Aktivity a analýzy zamerané na úsporu nákladov
- Neustála komunikácia s dodávateľmi
- Komunikácia s výrobu a plánovaním, podpora zadávania nových modelov do výroby
- Úzka spolupráca s operatívnym nákupom, podpora pri eskalovaných situáciách

Požadujeme

Kandidát by mal mať:

- Minimálne 3 roky skúseností v strategickom nákupe v rámci VÝROBNEJ spoločnosti (ideálne elektrotechnický priemysel - oblasť nákupu sú mechanické komponenty)
- Anglický jazyk na pokročilej úrovni
- Vzdelanie ekonomického/technického zamerania
- Technické myslenie
- Schopnosť negociácie, výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
- Samostatnosť
- Stresu odolnosť
- Orientáciu na dosahovanie stanovených výsledkov

Benefity

- Motivujúce platové ohodnotenie
- 13-ty plat
- Preplácanie nadčasov
- Flexibilný pracovný čas
- Podpora vzdelávania
- Rôzne benefity v oblasti športových, kultúrnych aktivít a zdravotnej starostlivosti
- Pravidelné teambuildingové aktivity
- Zamestnanecké zľavy na nákup výrobkov

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/engineering/
ID: 2413072  Dátum zverejnenia: 27.1.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.