Java/ ms sql developer

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1800 - 2000 EUR/mesiac

Vaša náplň práce bude:

- Zber a analýza biznis požiadaviek
- Tvorba špecifikácie v oblasti dizajnu - funkčnosti, procesov a rozhraní (GUI a iné) pre vývoj alebo úpravu SW
- Vlastný vývoj resp. udržiavanie a ďalší rozvoj aplikácií hlavne v oblasti front-endu na platformách JAVA, v malej miere PHP
- Spolupráca s externým dodávateľom pri spoločnom vývoji, integrácii (integrovanie aplikácií cez WEB rozhrania back-endu (Web REST služby) a nasadzovaní riešení vrátane testovania integrovaných riešení
- Príprava a udržiavanie programátorskej a technickej dokumentácie v dohodnutej forme, vrátane dokumentovania kódu

Požadujeme

Požiadavky:

- Skúsenosti v oblasti vývoja na platforme Java/MS SQL (min. 2 roky)
- Skúsenosť s Java EE FrameWorkami ako Apache Cordova, Mojarra, Eclipse, Enterprise Java Beans 3 resp. orientácia v nich vítaná
- Java application servers: JBoss Wildfly , Apache Tomcat
- Znalosť databázových platforiem: MS SQL, MS Access, Informix (vítaná)
- Znalosť ANSI SQL jazyka - s dôrazom na MS Transact SQL, Informix SQL (čítanie štruktúr)
- HTML, CSS, JavaScript/JQuery
- Orientácia v problematike frameworkov s responzívnym dizajnom.
- Orientácia v oblasti aplikačnej architektúry WEB aplikácii a princípov fungovania ESB

Benefity

Spoločnosť ponúka atraktívny benefitný balíček.

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/it-telekomunikacie/
ID: 2409234  Dátum zverejnenia: 25.1.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1800 - 2000 EUR/mesiac