Koordinátor pohľadávok (anglický jazyk)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1100 - 1300 EUR/mesiac

Hľadáte prácu, v ktorej nechýbajú výzvy a dynamika? Máte cieľ nájsť si zaujímavú prácu a pracovať v medzinárodnom prostredí?

Ak máte skúsenosti v oblasti starostlivosti o zákazníkov alebo v účtovníctve a plynule hovoríte anglickým jazykom, táto jedinečná príležitosť sa otvára práve Vám. Pošlite nám Váš životopis a získajte prácu na pozícii KOORDINÁTOR POHĽADÁVOK.

Náplň práce:

- Práca s prideleným portfóliom pohľadávok - ich koordinácia a spracovanie podľa interných smerníc spoločnosti
- Koordinácia platobného styku, sledovanie jeho plynulosti a aktívne riešenie prípadného nesúladu v platobnom styku
- Práca s dátami a obchodnými kontraktmi
- Identifikácia priestoru na zlepšenie, navrhovanie riešení
- Reportingové činnosti
- Neustála komunikácia v anglickom jazyku s klientmi a partnermi spoločnosti

Požadujeme

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritériá:

- SŠ alebo VŠ ekonomického zamerania
- PLYNULÁ ZNALOSŤ anglického jazyka je podmienkou
- Prax vo finančnej oblasti resp. v oblasti starostlivosti o zákazníka v trvaní min. 6 mesiacov (aktuálne obsadzujeme viacero pozícií, uplatnenie si preto nájdu aj juniorní aj seniorní kandidáti)
- Dobrá znalosť balíka MS Office
- Výborné komunikačné zručnosti
- Odolnosť voči stresu a prozákaznícka orientácia

PRACUJE SA NA AMERICKÝ PRACOVNÝ ČAS.

Benefity

Benefity ponúkané spoločnosťou:

- Práca vo veľkej medzinárodnej spoločnosti s možnosťou kariérneho postupu
- Motivujúce finančné ohodnotenie
- Zaškolovacie tréningy
- Sociálne benefity
- Jazykové kurzy
- 13. plat

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/
ID: 2347597  Dátum zverejnenia: 1.12.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100 - 1300 EUR/mesiac