Sales manager (stredné slovensko, automotive)

Miesto práce
Banská Bystica, Banskobystrický kraj
Termín nástupu
dohodou

Rýchlo rastúca medzinárodná spoločnosť so zastúpením po celom svete hľadá kvalifikovaného uchádzača na pozíciu SALES MANAGER.

Pracovná náplň:

- aktívna akvizícia nových zákazníkov spoločnosti
- prezentácia produktov a služieb spoločnosti
- spracovanie ponúk na mieru na základe požiadavky klienta
- príprava obchodných zmlúv
- prieskum trhu
- sledovanie konkurencie

Požadujeme

Úspešný kandidát by mal mať:

- Skúsenosti na pozícii obchodného zástupcu PODMIENKOU
- Skúsenosti z oblasti predaja automotive vítané ( predaj vozidiel, úžitkových, nakladných, ND, finančné služby, a iné..)
- SILNÉ predajné zručnosti (dokazateľné predajné výsledky, referencie)
- Komunikatívna úroveň anglického jazyka VÝHODOU
- Kandidát bydliskom z NR alebo BB kraja
- Práca formou home officu

Benefity

- Služobný automobil
- Služobný telefón
- Motivujúci fixný plat + provízie
- Flexibilná pracovná doba
- Možnosť home office

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/obchod-a-marketing/
ID: 2345637  Dátum zverejnenia: 30.11.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.