Recruitment consultant pre oblasť inžiniering

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
02/12/2015

Poď pracovať do tímu "TECHNO" konzultantov v oblasti inžinieringu, ktorí majú na starosti odborné pozície v oblasti priemyslu. Ide o výbornú pozíciu pre niekoho dynamického, kto má chuť učiť sa nové veci, vie sa nadchnúť pre prácu a je zameraný na zákazníka.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
  • Recruitment
  • Alternatívne vyhľadávanie vhodných uchádzačov
  • Realizácia pohovorov s uchádzačmi o zamestnanie
  • Starostlivosť o kľúčových klientov a kľúčové náborové projekty
  • Rozvoj vzťahov a aktívna komunikácia s pridelenými klientmi
  • Poradenstvo klientom pri pokrývaní náborových potrieb
  • Spolupráca s manažérom pri nastavovaní stratégií v oblasti budovania vzťahov s klientom
  • Príprava podkladov na fakturáciu, spolupráca s finančným oddelením
  • Aktívna komunikácia a spolupráca s ostatnými členmi tímu, rovnako ako s kolegami na iných oddeleniach a iných pobočkách spoločnosti

Požadujeme

Ideálny kandidát by mal spĺňať tieto kritériá:
  • VŠ / SŠ vzdelanie (ekonomického alebo technického zamerania výhodou)
  • Prax min. 1 rok (vo výrobnej sfére, obchode alebo HR)
  • Dobrý prehľad v technickej oblasti
  • Predchádzajúce skúsenosti z oblasti HR sú výhodou
  • Aktívna znalosť anglického jazyka
  • Silná orientácia na zákazníka
  • Výborné komunikačne schopnosti
  • Schopnosť jednania s klientmi
  • Flexibilita a pracovné nasadenie
  • PC znalosti - MS Office
* Number of years of experience: 6 months - 1 year

Benefity

  • skvelý kolektív
  • úspešný a dynamický tím
  • nadštandardné ohodnotenie
  • priestor pre uplatnenie vlastných nápadov
  • atraktívne zamestnanecké výhody
  • možnosť kariérneho rastu
  • školenia a tréningy
  • početné teambuildingové aktivity
ID: 2341410  Dátum zverejnenia: 25.11.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.