Hľadáte príležitosť v oblasti komplexného účtovníctva (GL)? Nečakajte!

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1200 - 1300 EUR/mesiac

Máme pre Vás príležitosť uplatniť sa v stabilne rastúcej medzinárodnej spoločnosti, kde budete mať príležitosť podielať sa na budovaní pracovnej a tímovej atmosféry na novovzniknutom účtovnom oddelení.

Vašou hlavnou náplňou práce bude:

- zodpovednosť za účtovanie na úrovni hlavnej knihy pre pridelenú krajinu
- rekonsiliácie účtovných dát
- sledovanie nezrovnalostí vo výkaze ziskov a strát
- mesačné uzávierkové operácie
- príprava rôznych finančných výkazov
- aktívne zúčastňovanie sa na zefektívňovaní procesov

Požadujeme

Ideálny kandidát by mal spĺňať nasledovné kritériá:

- minimálne rok skúseností s účtovaním
- pokročilé ovládanie anglického jazyka (nutné na komunikáciu so zahraničnými oddeleniami)
- orientácia na detail, analytické myslenie a rozvinuté komunikačné zručnosti
- schopnosť pracovať pod stresom a riešiť vzniknuté problémy

Benefity

13. plat, možnosť rozvíjať svoje jazykové schopnosti, kariérny rast, tréningové aktivity, multikultúrne prostredie, príspevky rôzneho charakteru (napr. svadba, narodenie dieťaťa a pod.), teambuildingy a iné benefity.

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/
ID: 2339790  Dátum zverejnenia: 24.11.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 - 1300 EUR/mesiac