Nastavovači vstrekolisov pozor !

Miesto práce
Martin, Žilinský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1000 EUR/mesiac

Hľadáme šikovných nastavovačov vstrekolisov. (ideálne ak máte skúsenosti s typom ARBURG - nie je však podmienka.

Ponúkame stabilnú prácu pre zahraničnú spoločnosť s množstvom benefitov.

Náplň práce :
- Nastavenie parametrov vstrekolisu
- Príprava strojov na vstrekovanie
- Zabezpečovanie preventívnych údržbárskych činností na vstrekovacích nástrojoch
- Zoraďovanie výrobných strojov a zariadení
- Identifikovanie príčin problémov a ich následné odstránenie

Požadujeme

Vhodný kandidát musí spĺňať nasledovné požiadavky:

- stredoškolské vzdelanie (technického smeru, odbor strojný zámočník, mechanik strojov a zariadení, strojárske a elektrotechnické)
- ochota pracovať na zmeny
- čítanie výkresovej dokumentácie
- nutná skúsenosť v oblasti spracovania plastov a nastavovania parametrov vstrekovacieho lisu
- prax na obdobnej pozícii podmienkou

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/engineering/
ID: 2339075  Dátum zverejnenia: 24.11.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1000 EUR/mesiac