Elektromechanik

Miesto práce
Nitra, okres Nitra
Termín nástupu
02/12/2015

Hĺadáme šikovných elektromechanikov pre nášho klienta, stabilnú medzinárodnú spoločnosť.

Vašou náplňou práce bude:

* Montáž a inštalácia výrobných strojov a zariadení
* Údržba a oprava výrobných zariadení
* Plánovanie a a vykonávanie preventívnej a prevádzkovej údržby
* Údržba technnologických zariadení čističky odpadových vôd
* Elektro-mechanické údržbárske práce
* Zodpovednosť za plynulý chod výrobných zariadení
* Práca vo viac-zmennej prevádzke

Požadujeme

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

* Vzdelanie elektrotechnického zamerania
* Vyhláška 508/2002 § 22
* Minimálne 3 roky skúseností v údržbe výrobných strojov a zariadení
* Skúsenosti s údržbou hydraulických a pneumatických zariadení
* Anglický alebo nemecký jazyk na mierne pokročilej úrovni
* Ochota pracovať vo viac-zmennej prevádzke

* Number of years of experience: 6 months - 1 year

Benefity

Spoločnosť ponúka prístup k moderným technológiám, uplatnenie a rozvoj Vašich znalostí a schopností.
ID: 2337263  Dátum zverejnenia: 23.11.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.