Absolventská prax v oblasti personalistiky

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, internship, stáž
Termín nástupu
02/12/2015

Vyštudoval si personálny manažment, no chýba Ti prax?
Si evidovaný/á minimálne 1 mesiac na ÚPSVaR a máš do 25 rokov?
Ak áno, tak neváhaj a pošli nám svoj životopis.

Ponúkame možnosť okúsiť na 6 mesiacov prostredie personálnej agentúry.

Tvojou náplňou práce bude:
* Pre-selekcia životopisov
* Práca s databázou
* Vyhľadávanie vhodných kandidátov
* Telefonický kontakt s kandidátmi
* Reporting

Rozsah práce: 20h/týž. po dobu 6-tich mesiacov

Požadujeme

* byť evidovaný/á na ÚPSVaR minimálne jeden mesiac je nevyhnutnou podmienkou
* VŠ alebo SŠ vzdelanie - personálny manažment, psychológia je podmienkou
* Anglický jazyk na aktívnej úrovni
* vek do 25 rokov
* kladný vzťah k administratívnej práci
* znalosť MS Office
* komunikatívnosť
* schopnosť práce v tíme ale aj samostatne

* Number of years of experience: 6 months - 1 year

Benefity

* získanie praktických skúseností pre absolventov VŠ
* zaujímavá práca v dynamickom pracovnom tíme
* možnosti kariérneho rozvoja
* rozšírenie možnosti uplatnenia na trhu práce
ID: 2335180  Dátum zverejnenia: 20.11.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.