Recruitment konzultant pre oblasť personálneho lízingu

Miesto práce
Košice (celé), Slovensko
Termín nástupu
03/12/2015

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu na pozíciu RECRUITMENT KONZULTANT pre oblasť personálneho lízingu.

Využi jedinečnú šancu stať sa zamestnancom Graftonu a získať tak jedinečné skúsenosti v oblasti výberu zamestnancov, personálneho marketingu, networkingu, business developmentu, account managementu apd.

Tvojou náplňou práce na pozícii bude najmä:
  • aktívne vyhľadávanie vhodných kandidátov na základe požiadaviek klienta
  • zastrešovanie pozícií najmä v oblasti výroby
  • komplexná administratívna činnosť súvisiacia s procesom náboru
  • vedenie osobných pohovorov s kandidátmi a ich testovanie ( manuálne testovanie, testy zručnosti apd. )
  • príprava pracovno- právnej dokumentácie
  • vysielanie zamestnancov na lekárske prehliadky
  • zodpovednosť za agendu OOPP
  • spracovanie dochádzky pridelených zamestnancov a príprava podkladov pre mzdy
  • distribúcia stravných lístkov a výplatných pások
  • starostlivosť o dočasne pridelených zamestnancov ( pravidelné návštevy u klienta, riešenie ad hoc situácií, vystavovanie potvrdení apd... )
  • starostlivosť a udržiavanie vzťahov s existujúcimi klientmi

Požadujeme

  • VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa
  • praktická skúsenosť v oblasti recruitmentu ( ideálne v oblasti personálneho lízingu ) minimálne v trvaní 1 rok
  • znalosť Zákonníka práce
  • VP. skupiny B. - aktívny vodič
  • plynulá znalosť anglického jazyka
  • pro-zákaznícky orientovaná osobnosť
  • vysoká miera samostatnosti a systematickosti
  • flexibilita a pracovná dynamika
  • dobré komunikačné a prezentačné schopnosti
  • schopnosť zvládania stresových situácií
  • tímový hráč
  • obchodnícke zručnosti a sales potenciál
* Number of years of experience: 6 months - 1 year

Benefity

  • systematický program ďalšieho vzdelávania
  • možnosť kariérneho rozvoja v oblasti HR
  • motivačný systém odmeňovania viazaný na výkon
  • denné využitie cudzích jazykov
  • flexibilná pracovná doba
  • príspevok zamestnávateľa na športové aktivity
  • príspevok na jazykové vzdelávanie
  • príspevok na stravovanie nad rámec zákona
  • rozmanité teambuildingové aktivity
  • neformálne a priateľské pracovné prostredie
ID: 2335149  Dátum zverejnenia: 20.11.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.