Do you have a passion for investment markets?

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Nadnárodá spoločnosť so sídlom v Bratislave hľadá skúseného kandidáta, ktorý sa chce stať súčasťou úspešného tímu. Ak hľadáte dynamické zamestnanie, kde môžete neustále rozvíjať svoje znalosti, pošlite nám svoj životopis.

Vašou pracovnou náplňou bude:

- Zaznamenávanie, kontrola a riadenie investičných činností
- Správa portfólia cenných papierov a opcií
- Analýza finančných trhov a finančných derivátov
- Zodpovednosť za vykonávanie platieb na úhradu derivátových produktov
- Spracovanie získaných údajov a ich reportovanie na pravidelnej báze
- Sledovanie a pravidelná aktualizácia denných nákupov a predajov, a s tým súvisiaca správa účtovných záznamov
- Spolupráca s maklérmi/obchodníkmi spoločnosti
- Dodržiavanie ad hoc požiadaviek

Požadujeme

Kandidát by mal mať:

- Aktívna znalosť Anglického jazyka
- Orientácia na finančnom trhu, trhu cenných papierov, finančných derivátov
- Ukončené ekonomické vzdelanie (SŠ/VŠ)
- Motivácia pracovať v medzinárodnom prostredí v oblasti finančných trhov
- Prax vo finančnej oblasti (účtovníctvo, banky) je výhodou
- Počítačové zručnosti v MS Office
- Dynamická a pracovitá osobnsoť

Benefity

Náš klient ponúka:

- Moderné, dynamické pracovné prostredie
- Dovolenka navyše
- Školenia, kurzy, certifikáty

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/
ID: 2330197  Dátum zverejnenia: 16.11.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.