Sales manager (hutnícky materiál)

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
dohodou

Ponúkame príležitosť pre skúsených obchodníkov, sales managerov a key account managerov v oblasti technického predaja.
V prípade, že máte požadované skúsenosti na podobnej pozícii pošlite nám svoj životopis a my Vás zaradíme medzi vhodných kandidátov na pozíciu SALES MANAGER.

Náplňou Vašej práce bude:

- vyhľadávanie potenciálnych zákazníkov v regiónoch TN a ZA kraja
- analýza trhu a jeho potenciálu
- obchodné rokovania s členmi TOP manažmentu zákazníkov
- zodpovednosť za prípravu a prezentáciu rámcových zmlúv u zákazníka
- príprava podkladov a aktívna účasť na tendroch
- príprava cenových ponúk, cenová negociácia
- spolupráca pri tvorbe sales plánov v spolupráci s obchodným riaditeľom spoločnosti
- forecasting
- reporting zahraničnému vedeniu

Požadujeme

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- SŠ alebo VŠ vzdelanie, technického alebo strojárskeho zamerania
- znalosť anglického alebo nemeckého jazyka PODMIENKOU
- min 3 roky praxe na pozícii Obchodný manažér, Sales Manager, Key Account Manager v oblasti technického predaja
- samostatnosť
- vysoké pracovné nasadenie

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/obchod-a-marketing/
ID: 2329718  Dátum zverejnenia: 16.11.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.