Absolvent - dane

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1100 - 1200 EUR/mesiac

Ak máš skúsenosť z daňovej oblasti, ktorú chceš využiť a zároveň sa naučiť niečo nové z oblasti daňovníctva, pošli nám CV a začni pracovať, ako daňový špecialista.

Vaša náplň práce bude:

- Príprava daňových priznaní pre korporátnu spoločnosť v rámci EMEA regiónu
- Zhromaždenie príslušných finančných informácií
- Príprava daní z príjmov a odložených daňových výpočtov v súlade s právnymi požiadavkami jednotlivých krajín
- Podpora, štandardizácia a optimalizácia procesov v celom regióne EMEA
- Vnútro firemné daňové poradenstvo
- Interná komunikácia medzi oddeleniami a zahraničnými pobočkami

Požadujeme

Požiadavky na kandidátov:

- Dosiahnuté vzdelanie ekonomického zamerania
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- Skúsenosť v oblasti daní (min.1 rok)
- Motivácia pre prácu vo sfére daňovníctva

Benefity

Firemné benefity:

- 13. garantovaný plat
- Ročné prehodnocovanie platu
- Nadštandardne hodnotené gastro lístky
- Kompenzácia nadčasov
- Školenia a tréningy
- Príspevky na jazykové kurzy

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/
ID: 2329716  Dátum zverejnenia: 16.11.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100 - 1200 EUR/mesiac