Účtovníci, máme pre vás skvelý job!

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Baví vás účtovať a chceli by ste sa ďalej rozvíjať v tejto oblasti? Viete plynulo po anglicky a máte skúsenosti z oblasti účtovníctva a financií? Ponúka Vám prácu v stabilnej, perspektívnej spoločnosti, kde môžete využiť svoju skúsenosti z finančnej sfére.

Náplň práce:

- Reporting
- Závierkové operácie
- Výpočet akruálov, deferálov
- Príprava podkladov pre P&L a Balance Sheet
- Rekonsiliácia účtov
- Manual Entries pri mesačných závierkách

Požadujeme

Pošlite nám životopis ak máte:

- Skúsenosti z oblasti komplexného, alebo čiastkového účtovníctva (min 2 roky)
- Stredná, alebo vysoká škola ekonomického zamerania
- Skúsenosti so SAP/Oracle výhodou
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- Chuť neustále rásť a posúvať sa ďalej
- Práca v tíme pre vás nie je problém

Benefity

Spoločnosť Vám ponúka 13. garantovaný plat, flexibilný pracovný čas, preplácané nadčasy, priestor pre kariérny rast, plne hradené stravné lístky, príspevok na jazykové kurzy a množstvo iného.

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/
ID: 2325258  Dátum zverejnenia: 11.11.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.