Odborná stáž pre študentov

Miesto práce
Nitra, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, internship, stáž
Termín nástupu
02/12/2015

Máš chuť získať už počas štúdia cenné skúsenosti v obore personalistiky? Využi možnosť dlhodobej odbornej stáže pre študentov vysokých škôl.

Ponúkame možnosť v období 3-6 mesiacov nabrať cenné skúsenosti, ktoré Ti pomôžu pri hľadaní práce po škole.

Tvojou náplňou práce bude:
* Administratívna výpomoc
* Hospodárska korešpondencia
* Práca s databázou
* Reporting

Rozsah práce: 20h/týž. po dobu 3 až 6-tich mesiacov.
Študenti počas odbornej stáže nepoberajú žiadnu mzdu

Požadujeme

* Študent VŠ ekonomického smeru
* Záujem rásť a učiť sa v obore personalistiky a recruitingu
* Kladný vzťah k administratívnej práci
* Zodpovedný prístup k úlohám
* Znalosť MS Office
* Komunikatívnosť
* Schopnosť práce v tíme ale aj samostatne

* Number of years of experience: 6 months - 1 year

Benefity

* získanie praktických skúseností pre študentov VŠ
* zaujímavá práca v dynamickom pracovnom tíme
* možnosti kariérneho rozvoja
* rozšírenie možnosti uplatnenia na trhu práce
ID: 2320940  Dátum zverejnenia: 9.11.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.