Obchodný manažér pre oblasť gastronómie (stravovanie, catering)

Miesto práce
Bratislavský, Slovensko
Termín nástupu
02/12/2015

Na tejto pozícii môžete rozvíjať svoje skúsenosti a obchodnícke zručnosti. Pre úspešnú nadnárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti cateringu a stravovacích služieb hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu OBCHODNÝ MANAŽÉR.

Pracovná náplň:
  • Plnenie obchodných cieľov na základe ročného plánu
  • Vyhľadávanie a aktívna akvizícia potenciálnych klientov
  • Sledovanie a analýza trhu
  • Príprava prezentácií a zmlúv s cieľom uzatvorenia kontraktov
  • Vedenie projektových tímov
  • Analýza potrieb klientov
  • Dodržiavanie predpisov BOZP

Požadujeme

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
  • Skúsenosti s B2B predajom minimálne 4 roky
  • Skúsenosti s predajom služieb
  • Pozitívny vzťah ku gastronómii
  • Anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni
  • Skúsenosti s tendrami sú výhodou
  • Vytrvalosť
  • Profesionálne, reprezentatívne vystupovanie
  • Obchodnícky duch, akvizičné skúsenosti
  • Vodičský preukaz
  • Ochota cestovať v rámci Slovenska
* Number of years of experience: 6 months - 1 year

Benefity

  • Služobný automobil
  • Služobný telefón
  • Motivujúci fixný plat + provízie
  • Flexibilná pracovná doba
  • Možnosť home office
ID: 2317877  Dátum zverejnenia: 5.11.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.