Sales manager (strojárstvo, technický sales)

Miesto práce
Bytča, okres Bytča
Termín nástupu
02/12/2015

Ponúkame Vám príležitosť stať sa členom tímu top špecialistov, ktorí sa zameriavajú predovšetkým na kvalitu a výsledky na pozícii OBCHODNÝ MANAGER/ OBCHODNÍK.

Náplňou Vašej práce bude:

* Nadväzovanie obchodných vzťahov s potenciálnymi klientmi, organizovanie obchodných stretnutí, vytváranie a budovanie efektívnych a dlhodobo prínosných obchodných vzťahov v súlade s dohodnutou firemnou stratégiou,
* Získavanie nových zákaziek
* Starostlivosť o súčasných klientov, aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov na trhu, vytváranie partnerskej siete
* Zaistenie spokojnosti zákazníkov a zároveň naplnenie firemnej stratégie
* Kontaktná osoba pre zákazníka
* Vytváranie špecifických zákazníckych stratégií, plánov a analýz
* Hľadanie možností na trhu - nové produkty, nové technológie, trendy a následné oslovenie potencionálnych zákazníkov
* Komunikácia so zákazníkmi - prezentácie u zákazníkov, odpovedanie na dotazy zákazníkov, príjem objednávok, pravidelné návštevy zákazníkov, vedenie rokovaní s klientmi - vypracovanie reportov o návštevách u zákazníkov

Požadujeme

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:

* SŠ alebo VŠ vzdelanie, technického alebo strojárskeho zamerania
* znalosť anglického alebo nemeckého jazyka PODMIENKOU
* min 3 roky praxe na pozícii Obchodný manažér, Sales Manager, Obchodný zástupca, Key Account Manager v oblasti technického predaja
* samostatnosť
* vysoké pracovné nasadenie
* výborné komunikačné a prezentačné schopnosti, reprezentatívne vystupovanie
* orientácia na dlhodobé ciele a výsledky, schopnosť seba motivácie, cieľavedomosť a vytrvalosť
* vysoký stupeň samostatnosti v rozhodovaní a osobná zodpovednosť
* kreativita pri práci so zákazníkmi
* silná obchodná motivácia a schopnosť identifikovať príležitosť a schopnosť dotiahnuť obchod do konca

* Number of years of experience: 6 months - 1 year
ID: 2311285  Dátum zverejnenia: 2.11.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.