Špecialista pre oblasť Cash Collection (Bratislava)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Láka ťa prostredie veľkej medzinárodnej spoločnosti? Hovoríš plynule anglicky a máš skúsenosti v oblasti customer care, cash collection, prípadne účtovníctva?

Ak chceš pracovať na pozícii špecialistu pre oblasť cash collection, tak nám daj o sebe vedieť!

Tvojou náplňou práce bude:

- Denná komunikácia s externými a internými partnermi
- Spolupráca s účtovným oddelením
- Manažment neuhradených pohľadávok prideleného portfólia klientov
- Mesačné závierkové operácie
- Dohľad nad dodržiavaním vnútropodnikových procesov
- Analýza nezrovnalostí v účtovníctve
- Pravidelný reporting manažmentu

MIESTO VÝKONU PRÁCE JE BRATISLAVA

Požadujeme

Úspešný kandidát by mal mať:

- Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie (ekonomický smer)
- ANGLICKÝ JAZYK AKTÍVNE - PODMIENKOU
- Predchádzajúca pracovná skúsenosť v oblasti starostlivosti o zákazníka, cash collection, fakturácie, a pod. (6 mesiacov)
- znalosť balíčka MS OFFICE
- Výborné komunikačné zručnosti
- Silná orientácia na zákazníka
- Lojálnosť
- Časová flexibilita

Benefity

- Jazykové kurzy
- 13. garantovaný plat
- Profesionálne zaškolenie
- Možnosť kariérneho rastu

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/
ID: 2283283  Dátum zverejnenia: 9.10.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.