Analytická pozícia s využitím vba (do 2 rokov praxe)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 1300 EUR/mesiac

Ak ste študovali financie, ekonómiu ste mali na škole v obľube a máte už skúsenosti v oblasti reportov, táto pozícia kombinuje využitie jazyka, finančné vzdelanie a podporu pri reportingu.

Medzi náplň práce patrí:

- Tvorba pravidelných no aj príležitostných marketingových/sales reportov pre pobočky spoločnosti na globálnej úrovni
- Komunikácia s centrálou, agentúrami zabezpečujúcimi zber dát, manažmentom v Nemecku
- Vyhodnocovanie inputov (spotrebiteľské správanie) a tvorba outputov (report, štatistika, prezentácia)
- Aktívna práca v internom systéme
- Tvorba nových reportov v programe MS Excel s využitím VBA
- Kooperácia s internými oddeleniami
- Pravidelné videokonferencie v cudzom jazyku s centrálou

Požadujeme

Ideálny profil:

- Ekonomické vzdelanie VŠ
- Skúsenosť s VBA programom PODMIENKOU (ASPOŇ ZÁKLADNÁ ZNALOSŤ)
- Skúsenosť so SAP programom
- Aktívny anglický jazyk
- Skúsenosť v oblasti kontrolingu, reportingu, účtovníctva, analýz (1-2 roky)
- Orientácia na detail, časové termíny
- Tímový duch (menší tím, komplexnejšia práca)
- Aktívny MS Office (najmä Excel)

Benefity

- 13. garantovaný plat
- finančné výkonové bonusy (možnosť až do výšky 14. platu)
- gastrolístky
- jazykové kurzy
- zľavy na produkty
- sociálny program
- školiaci program
- medzinárodné prostredie s európskou kultúrou
- spoločnosť založená na rodinných princípoch
- stabilita
- komplexnosť práce

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/
ID: 2270497  Dátum zverejnenia: 2.10.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 1300 EUR/mesiac