Uvádzač/ka v predajni mobilného operátora

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou

Ponúkame Vám príležitosť stať sa členom tímu top špecialistov, ktorí sa zameriavajú predovšetkým na poskytovnie služieb zákazníkom.

Vašou náplňou práce bude:

- Oslovovanie zákazníkov
- Uvítanie zákazníkov na predajniach
- Poskytovanie úvodných informácií zákazníkom
- Rozdávanie letákov zákazníkom
- Práca na cca 20 hod/týždeň

Požadujeme

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- Ideálne študent, ktorý môže pracovať v pondelok, utorok a stredu
- Predchádzajúca skúsenosť s komunikáciou so zákazníkom
- Skúsenosti s promoakciami výhodou
- Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
- Príjemné vystupovanie

Benefity

- Možnosť dlhodobej brigády

Informácie

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.

V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.
ID: 2270058  Dátum zverejnenia: 1.10.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.