Inžinier kvality pre strojársku spoločnosť

Miesto práce
Myjava, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
dohodou

Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti. Ponúkame Vám pozíciu inžiniera kvality, na ktorej môžete zúročiť svoje doposiaľ nadobudnuté znalosti z oblasti kvality v strojárstve alebo automotive.

Náplň práce:
- zabezpečenie kvality podľa požiadaviek zákazníka
- udržiavanie systému kvality podľa ISO a TS noriem
- vedenie a aktualizácia riadenej dokumentácie systému kvality – smernice, inštrukcie, kontrolné plány, atď.
- riadenie a uplatňovanie progresívnych metód a nástrojov riadenia kvality v rámci systému kvality (APQP, FMEA, SPC, PPM, spôsobilosť procesov, atď.)
- tvorba 8D – reportov
- administratívne práce spojené s evidenciou reklamácií, ale aj nezhôd pri vstupnej, medzioperačnej i výstupnej kontrole
- vyhodnocovanie a štatistické sledovanie ukazovateľov kvality – tvorba grafov, tabuliek, analýz

Požadujeme

- predošlé pracovné skúsenosti na podobnej pozícií aspoň 3 roky
- preferovaná znalosť anglického jazyka (nemecký jazyk tiež akceptovateľný)
- aktívna znalosť ISO/TS 16 949
- skúsenosti s 8D, FMEA, SPC, MSA, G8D, APQP, PPAP
- znalosť špecifických požiadaviek zákazníkov v automobilovom priemysle výhodou
- dobré komunikačné, prezentačné zručnosti a orientácia na zákazníka
- pracovné nasadenie

Benefity

- možnosť byť súčasťou 6 členného tímu kvalitárov
- stabilné zázemie zahraničnej spoločnosti
- podpora pri hľadaní ubytovania v lokalite
- lekcie AJ alebo NJ vrámci sociálneho programu spoločnosti
- ročné prémie v závislosti od hospodárskych výsledkov spoločnosti

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/engineering/
ID: 2264978  Dátum zverejnenia: 29.9.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.