Hľadáš možnosť uplatniť sa na trhu práce po strednej škole?

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
550 - 650 EUR/mesiac

Skončil si strednú školu, no stále máš chuť sa ešte chvíľu učiť a vzdelávať? Využi túto jedinečnú možnosť!

Pre renomovanú potravinársku spoločnosť hľadáme pracovníkov do výroby. Po absolvovaní ročného školiaceho programu spoločnosť ponúka týmto odborníkom stabilitu, perspektívu, istú prácu a ďalší profesionálny rast.

Tvojou náplňou práce bude:
- absolvovanie školiaceho programu v trvaní 1 roka (praktická aj teoretická výučba)
- plnenie úloh a zadaní počas školiaceho programu
- práca vo výrobe na rôznych pozíciách
- obsluha potravinárskych strojov a zariadení

MIESTO VÝKONU PRÁCE JE BRATISLAVA

Požadujeme

Váhaš či si vhodným adeptom na náš školiaci program? NEVÁHAJ A ČÍTAJ ĎALEJ!

Vyžadujeme od teba nasledujúce:
- Mal by si byť absolventom strednej školy (elektrotechnického, chemického alebo potravinárskeho smeru)
- Mal by si mať chuť ďalej sa vzdelávať a plniť si úlohy s tým súvisiace (len si spomeň ako to bolo na strednej škole)
- Ochota pracovať na zmeny - práca na 12 hodinové zmeny
- Znalosť práce s MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

POZÍCIA JE VHODNÁ PRE KANDIDÁTOV Z CELÉHO SLOVENSKA, nielen z Bratislavy (zabezpečené ubytovanie počas celého tréningového programu)

Benefity

Poskytované benefity:
- dlhodobá a stabilná práca
- zabezpečené ubytovanie počas jedného roku
- práca v stabilnej renomovanej medzinárodnej spoločnosti
- možnosť dlhodobého kariérneho rozvoja a rastu v spoločnosti
- 18% až 20% prémie po skúšobnej dobe (teda mzda + prémie k tomu)
- ďalšie zamestnanecké výhody (13. a 14. plat do výšky 60% zo mzdy, mesačne 20€ poukážky na nákup produktov spoločnosti, nadštandardné príplatky nad rámec zákona) a mnoho ďalšieho.

Informácie

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.

V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.
ID: 2253428  Dátum zverejnenia: 17.9.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 550 - 650 EUR/mesiac