Administratívna podpora zákazníckeho servisu (francúzsky jazyk)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1100 EUR/mesiac

Inklinuješ viac k písomnej ako hovorenej forme využitia francúzskeho jazyka? Poď robiť admin podporu zákazníckeho centra.

Náplň práce:

- Preberanie a spracovanie objednávok od obchodných zástupcov francúzskeho regiónu
- Evidencia objednávok od klientov v internom systéme SAP
- Administratívna podpora zákazníckeho centra
- Riešenie reklamácií a nezrovnalostí v objednávkovom procese
- Kontrola, zaznamenanie a ukladanie elektronickej fakturácie do databázy
- Interná komunikácia medzi jednotlivými oddeleniami a zahraničnými pobočkami
- Tvorba ad-hoc reportov
- Navrhovanie projektov týkajúcich sa zlepšenia efektivity fungovania
- Správa dát v systéme

Požadujeme

Požiadavky na úspešných uchádzačov:

- Angličtina a francúzština na komunikatívnej úrovni
- Ekonomické vzdelanie a prax v administratíve/s fakturáciou (min.6 mesiacov)
- Motivácia pre prácu v administratíve
- Orientovaný na detail

Benefity

Firemné benefity:

- 13. garantovaný plat
- Nadštandardne dotované stravné lístky
- Jazykové kurzy
- Nákup firemných produktov za zvýhodnené ceny
- Sick days

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/
ID: 2244138  Dátum zverejnenia: 7.9.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1100 EUR/mesiac