Projektový nákupca elektronických komponentov

Miesto práce
Košický kraj
Termín nástupu
dohodou

Našim klientom je nadnárodná výrobná spoločnosť využívajúca pokročilé technológie v oblasti elektroniky a elektrotechniky a neustále rozvíjajúca svoje prvotriedne produkty. Momentálne sa Vám otvára možnosť stať sa členom tímu profesionálov pracujúcich v tejto spoločnosti. Otvorená je pozícia PROJEKTOVÝ NÁKUPCA ELEKTRONICKÝCH KOMPONENTOV.

Pracovnou náplňou bude:

- Kooperácia na projektoch v rámci projektového tímu
- Participácia na sourcingu nových relevatných dodávateľov dostupných na trhu
- Analýza vybraných ukazovateľov dodávateľov (cena, dodacia lehota, lehota splatnosti, kvalita, lokalita a i.)
- Návštevy u dodávateľov a hodnotenie dodávateľov na pravidelnej báze za účelom optimalizácie nákupno-dodávateľských stratégií
- Zabezpečovanie vzoriek materiálov za účelom ich testovania pred zahájením sériového odberu a sériovej výroby
- Negociácia zmluvných podmienok po dohode s manažmentom
- Budovanie dobrých vzťahov s dodávateľmi, riešenie vzniknutých problémov v oblasti logistiky alebo kvality a ich eskalovanie
- Reporting

Požadujeme

Požiadavky na kandidáta:

- VŠ vzdelanie - zameranie na ELEKTROTECHNIKU alebo ELEKTRONIKU
- Min. 2 roky skúseností v oblasti nákupu elektrokomponentov do výroby
- Pokročilá znalosť ANGLICKÉHO jazyka - PODMIENKOU
- Výborná znalosť MS Office - PODMIENKOU
- Skúsenosti so SAP - VÝHODOU
- Vodičský preukaz
- Aktívny a kreatívny človek
- Zmysel pre tímovú prácu

Benefity

Budú odprezentované na pracovnom pohovore.

Informácie

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.

V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.
ID: 2242876  Dátum zverejnenia: 4.9.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.