Recruitment assistant

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 900 EUR/mesiac

Ak hľadáš stabilnú prácu v dynamickom tíme, baví Ťa administratíva a chceš vedieť ako funguje trh práce, tak potom sa Ti u nás bude páčiť !

Tvoja náplň práce:
- aktívne vyhľadávanie kandidátov v internej a externých databázach
- participácia na tvorbe firemnej candidate sourcing stratégii
- organizácia pracovných pohovorov
- telefonické testovanie jazykových znalostí uchádzačov
- aktualizácia dát a práca s databázou
- úzka spolupráca s konzultantmi
- iná administratívna podpora
- koordinácia aktivít v rámci oddelenia

Požadujeme

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritériá:

- aktívna znalosť ANGLICKÉHO jazyka (denné testovanie kandidátov)
- pokročilá znalosť NEMECKÉHO jazyka alebo FRANCÚZSKEHO jazyka výhodou
- znalosť ďalšieho jazyka veľkou výhodou
- komunikačné zručnosti
- aktívna práca s MS Office
- vysoké pracovné nasadenie
- time-management
- schopnoť prioritizovať
- orientácia na detail
- tímový hráč

Benefity

- dynamická a samostatná práca
- úvodné zaškolenie
- teambuildingové aktivity
- neformálne pracovné prostredie
- program ďalšieho vzdelávania
- možnosť kariérneho rozvoja v oblasti HR
- motivujúci systém odmeňovania
- denné využitie cudzích jazykov

Informácie

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.

V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).
ID: 2240123  Dátum zverejnenia: 31.8.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 900 EUR/mesiac