Mechatronik

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Máte záujem o niečo unikátne? Tak práve Vám je určený tento inzerát. Ponúkame možnosť pracovať na pozícii MECHATRONIK pre jedného z najlepších zamestnávateľov na území Slovenskej republiky.

Náplň práce:

- Návrh mechanizmov v zariadeniach
- Návrh drobnej mechaniky v zariadeniach
- Výpočty zaťažení mechanizmov
- Optimalizácia navrhnutých riešení
- Návrhy a výpočty stabilizačnej jednotky

Požadujeme

Minimálne požiadavky na úspešného kandidáta:

- Vysokoškolské vzdelanie technického smeru
- Minimálne 5 ročné skúsenosti na obdobnej pozícii
- Skúsenosti s návrhom strojov a zariadení
- Skúsenosti s výpočtom mechanického zaťaženia
- Technická Angličtina PODMIENKOU

Informácie

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.

V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.
ID: 2237765  Dátum zverejnenia: 27.8.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.