Accountant with 1 year experience and english language

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
970 - 1200 EUR/mesiac

Ak hľadáte pozíciu v oblasti financií, kde okrem monitoringu účtovných prípadov využijete angličtinu v aktívnej komunikácii s VIP klientmi spoločnosti, táto pozícia ponúka práve nadstavbu pozíciám junior účtovníkov.

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti moderných a inovatívnych technológií hľadá uchádzačov už s praxou (do 2 rokov) v oblasti účtovníctva (čiastkového alebo komplexného) na oddelenie rekonsiliácií.

Náplňou tvojej práce bude:

- komunikácia s VIP zákazníkmi a finančný reporting
- verifikácia a overovanie finančných dokumentov
- participácia na auditoch (interných a externých)
- rekonsciliácia firemných účtov
- analýza eskalovaných účtovných prípadov a ich riešenie včas a efektívne
- analýza dlhov a ťarchy na účte, zodpovednosť za vyčistenie účtu pred uzávierkou
- riešenie starých a neriešených položiek (kooperácia s junior účtovníkmi)
- asistencia pri ročných zúčtovaniach, analýza a vysvetlenie nezrovnalostí vo výkazoch

Požadujeme

- SŠ alebo VŠ vzdelanie ekonomického smeru (podmienka)
- aktívna znalosť Anglického jazyka
- prax v oblasti účtovníctva minimálne 1 rok
- PC zručnosti (Excel - pivotné tabuľky, vlookup)
- analytické myslenie, individuálne konanie

Benefity

- 13. garantovaný plat
- ročné prehodnotenie mzdy
- extradotované gastro lístky
- jazykové vzdelávanie
- profesionálne školenia

Informácie

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.

V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.
ID: 2237453  Dátum zverejnenia: 26.8.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 970 - 1200 EUR/mesiac