Junior účtovník došlých platieb

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 1100 EUR/mesiac

Máš problémy s ranným vstávaním? Máme pre teba ponuku, pri ktorej si budík nastavovať nemusíš a ěste ti za to aj priplatia.
Ak chceš pracovať v účtovníctve, ale máš minimálne skúsenosti, pošli nám CV v anglickom jazyku a Grafton ti dá feedback.

Náplň tvojej práce bude:

- Účtovanie došlých faktúr a ich nahadzovanie do systému
- Kontrola a riešenie fakturačných nezrovnalostí (suma, VAT, číslo účtu)
- Informovanie dodávateľov ohľadom faktúr
- Mesačné uzávierky
- Práca v SAP
- Komunikácia s pobočkami
- Práca na second shift 13:30 – 22:00 hod

Požadujeme

Určite sa ti ozveme, ak budeš spĺňať nasledujúce požiadavky:

- Angličtina na komunikatívnej úrovni slovom aj písmom
- Ekonomické vzdelanie - Obchodná akadémia/ VŠ
- Zaujímaš sa o účtovníctvo a si motivovaný pre túto prácu
- Vieš, čo je súvaha

Benefity

Benefity, ktoré firma ponúka:

- Práca v medzinárodnej stabilnej firme
- 13. garantovaný plat a iné finančné bonusy
- Nadštandardne preplácané gastro lístky
- Možnosť vzdelávania a kariérneho rastu

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/
ID: 2237448  Dátum zverejnenia: 26.8.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 1100 EUR/mesiac