HR advisor v medzinárodnej spoločnosti

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou

Otvára sa Vám skvelá príležitosť získať zaujímavú prácu v dynamickom a profesionálnom prostredí úspešnej nadnárodnej spoločnosti. A zároveň rozvíjať svoj potenciál na pozícii HR HR ADVISOR.

Vašou náplňou práce bude:

- Poskytovať HR podporu a rady pre všetkých zamestnancov vo všetkých aspektoch životného cyklu zamestnancov (vrátane pracovnej zmluvy) v súlade s právnymi predpismi a politikou spoločnosti
- Poskytovať HR podporu v oblasti mzdovej agendy, cestovaných výdavkov a osobnej administratívy
- Zapájať sa do projektov súvisiacich s HR (interné projekty)
- Podporivať a radiť pri neštandardných zmienách pracovnej doby, nadčasov, neplateného voľna, materskej dovolenky a pod.
- Zodpovedať za úplnosť a dôslednosť lokálnych procesov on-boarding-u a off-boarding-u
- Podielať sa na plánovaní pracovných síl
- Riadenie globálnych a lokálnych výhod a benefitov a poskytovať informácií zamestnancom
- Podpora v oblasti kompenzácia, výkonnosti a talen management-u
- Sledovať a aktualizovať postupy v súlade so zmenami právnych predpisov a osvedčených postupov a komunikovať tieto zmeny smeorm k zamestnancom
- Spolupracovať s kolegami lokálneho HR tímu, rovnako ako s ďalšími HR tímami v rámci celého sveta
- Podielať sa na lokálnych a globálnych HR projektoch

Požadujeme

Úspešný kandidát by mal mať:

- min. 3 roky skúseností v oblasti HR PODMIENKOU
- skúsenosti s komplexnými HR procesmi a podporou zamestnancov PODMIENKOU
- znalosť anglického jazyka na profesionálnej úrovni PODMIENKOU
- skúsenosť v oblasti pracovného práva
- pracovná znalosť zákonníka práce
- proaktívny a proklientský prístup
- komunikatívnosť
- samostatnosť

Benefity

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/hr-administrativa-a-pravo/
ID: 2221159  Dátum zverejnenia: 13.8.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.