Pracovník zákazníckej starostlivosti s anglickým jazykom

Miesto práce
Nitriansky kraj
Termín nástupu
dohodou

Hľadáme jazykovo zdatného kandidáta s aktívnou znalosťou anglického jazyka.

Príležitosť komunikácie s klientom na profesionálnej úrovni a získania nových poznatkov Vám ponúka náš klient, stabilná medzinárodná spoločnosť.

Ak ste komunikatívny a organizačný typ a máte skúsenosti z oblasti zákazníckej starostlivosti, je to šanca práve pre Vás!

Vašou náplňou práce bude:

- Spracovanie objednávok, kontrola náležitostí objednávok
- Validácia objednávok
- Správa údajov v systéme
- Kontrola správnosti platobných podmienok a platobných termínov, kontrola správnosti kurzových zmien
- Riešenie reklamácií
- Fakturácie, riešenie dobropisov
- Informovať finančné oddelenie o pohľadávkach po splatnosti
- Poskytovanie profesionálnej zákazníckej starostlivosti
- Denná ústna a písomná komunikácia v anglickom jazyku

Požadujeme

Spĺňate nasledujúce požiadavky? Pošlite nám ešte dnes Váš životopis.

- Plynulá znalosť anglického jazyka - PODMIENKA
- Prax v trvaní aspoň 1 rok v oblasti customer service/logistiky
- Príjemné vystupovanie, profesionálna úroveň komunikácie
- Dobré PC zručnosti - MS Word, MS Excel
- Aktívny prístup

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/obchod-a-marketing/
ID: 2202958  Dátum zverejnenia: 30.7.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.