Biznis analytik junior

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
950 - 1150 EUR/mesiac

Ak ste študovali Obchodnú akadémiu/FINANCIE, EKONÓMIU alebo IT a máte skúsenosti v oblasti REPORTOV, s EXCELOM, táto ponuka kombinuje využitie jazyka, vzdelania a reportingu na NOVOVZNIKNUTEJ POZÍCII v tíme.

Medzi náplň práce patrí:

- Reportingovo – technické aktivity pri nastavovaní firemných reportov a nástrojov
- Spracovanie širokej škály merateľných ukazovateľov (KPI´s, spracovanie údajov pre manažment, finančné, IT dáta)
- Kontrola, validácia a konsolidácia informácie v internom systéme, riešenie odchýlok
- Komunikácia s interným prostredím (lokálne pobočky spoločnosti po svete, biznis partneri)
- Podieľanie sa na tvorbe štruktúry oddelenia
- podpora END-USERom ohladne aplikácií a reportov, ktoré budete administrovať
- zdieľanie informácií na Sharepointe
- administrácia interných softvérov

Požadujeme

Ideálny profil:

- Obchodná akadémia/Ekonomické vzdelanie alebo IT (1./2.stupeň) (prehľad v ekonómii potrebný)
- anglický jazyk na aktívnej úrovni (denná komunikácia so zahraničím písomne a ústne, pracovné prostredie v angličtine)
- Skúsenosť s reportmi, databázami, spracovaním dát (0-2 roky) aj popri škole
- analytické myslenie, orientácia na čísla a detaily
- Tímový duch (menší tím, komplexnejšia práca)
- Aktívny Excel (pivotné tabuľky, vlookup)
- chuť naučiť sa pracovať v nových aplikáciách (Sharepoint, Access)

Benefity

- 13. garantovaný plat
- finančné výkonové bonusy (možnosť až do výšky 14. platu)
- gastrolístky
- jazykové kurzy
- zľavy na produkty
- sociálny program
- školiaci program

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/
ID: 2192044  Dátum zverejnenia: 22.7.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 - 1150 EUR/mesiac